--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Апаратна нарада при голові Романівської райдержадміністрації

Апаратна нарада при голові Романівської райдержадміністрації

04 травня 2016 року відбулася апаратна нарада, яку провів голова Романівської райдержадміністрації Капінус О.Г.  за участю  Кондратюка О.П., голови районної ради, Кучинської Т.В., заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, підприємств, організацій.

Під час наради керівники району звітували про проведену роботу за минулий та основні питання на поточний тиждень.

Як доповіли керівники спеціалізованих служб – Кусківський П.М., директор Романівського КП «Сервіс», Кіндрук Ю.В., начальник Романівської дільниці газового господарства Чуднівського УЕГГ, Пугач О.В., начальник Романівського РЕМу, у святкові дні забезпечено безперебійне постачання води,  природнього газу, електроенергії, а також водовідведення та вивезення твердих побутових відходів.

У період з 30 квітня по 4 травня у Романівському районі сталося 3 пожежі. На їх ліквідацію були задіяні сили РС Державної служби з надзвичайних ситуацій в Житомирській області.

Крім цього, у Великодні дні забезпечено надання медичної допомоги та охорону громадського порядку в районі.     

Про проведення роботи щодо залучення громадян на військову службу за контрактом поінформував заступник військового комісара Романівського районного військового комісаріату Рихальський В.В. Він зазначив, що у зв’язку з низьким рівнем залучення громадян до служби за контрактом, слід більше проводити  роз’яснювальної роботи серед громадян призовного віку, адже військова служба за контрактом дає можливість військовослужбовцю суттєво зміцнити матеріальне становище своєї сім’ї та гарантує отримання певних соціальних пільг.

У свою чергу, голова райдержадміністрації Капінус О.Г. дав доручення керівникам підприємств, організацій та установ району взяти на особистий контроль організацію відбору жителів району на військову службу за контрактом у Збройні Сили України та інформувати про проведену роботу.

Окрім цього, під час  апаратної наради також розглянуто питання легалізації тіньової зайнятості населення, виплати субсидій та інших видів соціальних допомог тощо. За результатом проведення апаратної наради відповідним службам були надані доручення.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�