--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

6 літніх мовних таборів Житомирщини вибороли статус «GoGlobal camps»

6 літніх мовних таборів Житомирщини вибороли статус «GoGlobal camps»

Громадська організація GoGlobal разом з Міністерством освіти і науки України, компанією Microsoft та партнерами в рамках Року англійської мови в Україні працювала над розробкою нового формату дитячих пришкільних таборів - «GoGlobal camps» - табір з поглибленим вивченням англійської мови.

 

Більше ніж 3 тисячі шкіл з усієї України взяли участь в організації мовних таборів на базі навчальних закладів. І тільки 131 з них, за результатами мотиваційного конкурсу, отримали статус «GoGlobal camps».

 

Особливістю «GoGlobal camps» стануть запрошені іноземні волонтери, які разом з вчителями показуватимуть, що вивчення мов може бути легким та простим, а перебування в літньому таборі – веселим, розважальним та яскравим.

 

На території Житомирської області у цьому році функціонуватиме 450 літніх мовних таборів, 6 з яких отримали статус «GoGlobal camps»:

  • Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 (вул.1-го Травня, 6а, м. Житомир);
  • Городоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Радомишльського району Житомирської області (вул. Шкільна, 9, смт Городок, Радомишльського району Житомирської області);
  • Новоград-Волинський навчально-виховний комплекс «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня» (вул. Косачів, 5, м. Новоград-Волинський, Житомирська область);
  • Житомирський екологічний ліцей №24 (вул. Шевченка 105-Б, м. Житомир). 12 учнів ліцею навчались в Америці по програмі FLEX. 84 учні початкової школи вже відвідали Нідерланди, де навчались в школі «DeWegwijzer» в Н’юлекерланд та проживали в сім’ях.
  • Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 ім. гетьмана Івана Виговського (м. Житомир, вул. Маршала Рибалка, 17);
  • Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука (вул. Садова, 5, с. Дениші, Житомирський р-н).

Першим кроком до реалізації проекту стане створення у партнерстві з корпорацією Microsoft спеціалізованого веб-ресурсу – координаційного інформаційного центру. На ньому буде розміщена уся необхідна методична інформація – для усіх бажаючих будуть доступні для завантаження навчальні програми, спеціалізовані роздаткові матеріали, сценарії, плани занять та медіатека з ліцензійними відео та мультиками. Основним завданням волонтерів стане надання допомоги вчителям у проведенні різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей, ігрових та спортивних активностей.

НОВ�Н�