--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Як повідомляє Романівське відділення поліції...

Минулого тижня до чергової частини Романівського відділення поліції звернулась гр. Л., жителька смт. Романів, 1955р.н., з повідомленням про те, що 23.04.2016 року, біля 12:00год., в смт.Романів невідомий чоловік,   увійшовши в довіру заявниці, таємно заволодів коштами  в сумі 1080 гривень.

        У ході проведеної перевірки правоохоронцями встановлено, що вищевказаним чоловіком виявився гр. Ю., 1974 р.н., житель с. Борятин  Романівського району громадянин України, не одружений, освіта середня, не працюючий, який раніше притягувався до відповідальності.

  23.04.2016 року в смт. Романів по вул. Небесної Сотні в магазині  зловмисник помітив гр. Л.,  яка здійснювала покупку продуктів. Увійшовши в довіру заявниці, яка вийшла з магазину і йшла додому, взяв її сумку, в якій знаходився гаманець з грошима в сумі 1080 гр., та  повісив на свій велосипед, гр.Л. не хотіла давати сумку, але гр. Ю. наполягав, що він чемний і  хоче допомогти їй, прийшовши додому заявниця виявила відсутність  грошей у гаманці.

За чинним законодавством в діях вищевказаного громадянина вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 190 КК України – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Проводиться перевірка всіх обставин даного правопорушення, підозрюваному обрано  міру запобіжного заходу – домашній арешт.

Шановні громадяни! Будьте обережними та уважними! Бережіть своє життя та майно!

Романівське відділення поліції

Новоград-Волинського відділу поліції

ГУНП України у Житомирській області

НОВ�Н�