--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулося засідання оргкомітету з підготовки до відзначення Дня Перемоги

Указ Президента України від 08.04.2016 №130/2016 "Про відзначення у 2016 році Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні" тут.

 Пам'ятаємо, перемагаємо: 7 мільйонів українців боролися з нацизмом. Відеоролик.

Пам'ятаємо, перемагаємо: Разом зупинили агресора. Відеоролик.

Сьогодні, 27 квітня  Кучинська Т.В., заступник голови Романівської райдержадміністрації, провела засідання оргкомітету з підготовки до відзначення у районі 71-річниці Перемоги.  

Кучинська Т.В. у своєму виступі акцентувала увагу присутніх на тому, що зазначені урочисті заходи не є політичною акцією, а є яскравим показником нашого ставлення до пам’яті про героїчне історичне минуле України, про доблесну перемогу над нацизмом спільно з усіма європейськими народами, звернулася до членів організаційного комітету із проханням належним чином і на високому рівні провести і в районі, і в районному центрі,  смт.Романів, урочисті заходи до 71-ї річниці Перемоги над нацизмом.

На засіданні обговорено попередній план урочистостей у смт.Романів та селах і селищах району. Після обговорення прийнято рішення звернутись до релігійних організацій району щодо проведення 8 травня у храмах поминальних молебнів за загиблими у Другій світовій війні  та під час антитерористичної операції на Сході України. 

Основні урочисті заходи відбудуться 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Романові мітинг за участі керівництва району та селища пройде біля монументу Слави із використанням державної символіки та пам’ятного знаку «Мак пам’яті».

9 травня в смт.Романів відбудуться заходи, що складатимуться зі святкової ходи, що розпочнеться на площі Єдності о 10.00 год., урочистого мітингу біля монументу Слави, покладання квітів, «польової кухні» для ветеранів та всіх бажаючих, концертної програми.

Учасники оргкомітету активно висловлювали свої пропозиції та бачення святкування 71-ої річниці Перемоги. Зокрема, були детально розглянуті питання щодо організації святкової ходи, проведення мітингу, святкового концерту, участі учнівської молоді у заході.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�