--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбувся тематичний короткотерміновий семінар з питань запобігання корупції

На базі Романівської районної державної адміністрації відбувся семінар–навчання на тему: «Запобігання та виявлення корупції на державній службі  та службі в органах місцевого самоврядування».

20 квітня 2016 року у великій залі засідань районної ради відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему: «Запобігання та виявлення корупції на державній службі  та службі в органах місцевого самоврядування».

На захід було запрошено державних службовців та посадових осіб райдержадміністрації і районної ради, голів, секретарів та бухгалтерів селищних, сільських рад району.

Про важливість та необхідність проведення таких семінарів у вступному слові сказав голова райдержадміністрації Капінус О.Г.

Щодо запобігання та протидії корупції у сфері управління розповіла Олексюк О.І., начальник навчально-методичного відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Хабчук О.М., спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації, ознайомив присутніх з новим в антикорупційному законодавстві, а також надав вичерпні відповіді на численні запитання учасників семінару-навчання щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік та інші.

Цікавою і змістовною була лекція на тему: «Адміністративна відповідальність за вчинення корупційних правопорушень», яку прочитала Рудницька О.П., к.юр.н., старший викладач кафедри спеціальних історичних дисциплін та правознавства Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, підвів підсумки семінару та подякував за співпрацю.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�