--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Запрошуємо до міжнародної поїздки

Запрошуємо до міжнародної поїздки

У рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Литовської громадської Республіки в Україні з 19-23 червня  року планується міжнародна поїздка до Польщі та Литви.

 

Метою поїздки є розвиток міжнародного медичного волонтерського руху, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфери з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

 

Запрошуємо приєднатися до поїздки представників районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітників лікувально-профілактичних закладів, студентів, співробітників вищих начальних закладів, громадських організацій тощо.

 

Документи (перелік можна переглянути тут), необхідні для оформлення шенгенських віз, надсилаються до 21 травня  року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вулю Щербакова, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (098) 680-97-14, (093) 214-64-17.

 

Орієнтовний план поїздки до Польщі та Литви

19-23 червня 2016 року

 

1

НОВ�Н�