--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

До Дня створення кримінально-виконавчої інспекції

Державна пенітенціарна служба України - 18 років роботи з людьми, які перебувають у конфлікті з законом

Державна пенітенціарна служба України є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, яка безпосередньо реалізовує єдину державну політику у сфері  виконання  кримінальних  покарань.

22 квітня 2016 року працівники кримінально-виконавчої інспекції відзначили 18-ту річницю від дня створення цієї служби.

Діяльність складної державної інституції, якою є система органів і установ виконання покарань, забезпечують 38,3 тис. працівників, на яких покладаються відповідальні функції забезпечення належної охорони та ізоляції правопорушників, а також створення умов для їх виправлення і ресоціалізації, повернення до нормального життя в суспільстві.

Носіями кращих професійних традицій є понад 16 тис. пенсіонерів Державної кримінально-виконавчої служби України, які передають свій досвід молодим працівникам.

Без перебільшення можна сказати, що від ефективності виконання завдань, що стоять перед пенітенціарною системою, залежить загальна оцінка стану демократичності українського.

Олена Зілінська, начальник Романівського районного сектора кримінально-виконавчої інспекції, з нагоди  18 – річниці утворення щиро вітає працівників Служби із професійним святом та бажає на довгі роки міцного здоров’я, родинної злагоди та добробуту, благополуччя, особистого щастя, невичерпної енергії, наснаги та успіхів у службі.

«Нехай плідною буде ваша праця на благо розвитку нашої держави, щедрою, багатою на добро доля, а життєвий шлях супроводжують нові здобутки, незгасний оптимізм, віра у краще майбутнє!»- побажала своїм колегам керівник Романівського РС КВІ. 

НОВ�Н�