--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Проведено засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади у Романівському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні».

При Романівській райдержадміністрації активізувала роботу районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники Пенсійного фонду, центру зайнятості населення, податкової інспекції, державної інспекції з питань праці, структурних підрозділів райдержадміністрації.

08 квітня 2016 року Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації, керівник робочої групи, провела чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У засідання взяли участь Капінус О.Г., голова райдержадміністрації, та Кондратюк О.П., голова районної ради.

Про результати роботи районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення протягом березня-квітня 2016 року доповідав Багінський В.А., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, який повідомив, що протягом звітного періоду робочою групою, відповідно  до  покладених на неї завдань та в межах повноважень, проводилась робота із виявлення фактів нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення. Для цього було обстежено 82 суб’єкти господарювання району та виявлено 30 фактів неукладання трудових договорів між працівниками та приватними підприємцями, керівниками підприємств. На сьогодні з’ясовано, що трудові відносини деякими приватними підприємцями уже оформлено.

Водночас  робочою групою проводиться відповідна робота щодо здійснення контролю за додержанням роботодавцями мінімальних державних гарантій з питань оплати праці

Було заслухано керівників суб’єктів господарської діяльності; досконально проаналізовано кожен випадок неукладання трудових договорів між працівниками та приватними підприємцями, керівниками підприємств, причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня; наголошено на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету.

Запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

Підводячи підсумки засідання, Капрінус О.Г., голова районної державної адміністрації, підкреслив, що співпраця з приватними підприємцями щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�