--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулася щотижнева апаратна нарада при голові Романівської РДА

Під керівництвом голови Романівської районної державної адміністрації Капінуса О.Г. сьогодні, 11 квітня 2016 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради Кондратюка О.П., першого заступника голови райдержадміністрації Біленького О.П., заступника голови райдержадміністрації Кучинської Т.В., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. Підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, заплановані на поточний робочий тиждень.

Ще раз доведено до відома усіх керівників про те, що 15 квітня 2016 року з 12.00 до 15.00 у приміщенні Романівської районної ради кабінет №111 проведе особистий прийом виборців Народний депутат України Развадовський В.Й.

Також під час наради головою райдержадміністрації Капінусом О.Г. було озвучено ряд актуальних питань життєдіяльності району.

Першочерговим було обговорено питання, що стосується охорони здоров’я громадян. Як повідомив Галяс О.М., головний лікар КУ «ЦПМСД» Романівської районної ради, на території району розпочато проведення профілактичних щеплень на реакцію Манту з метою виявлення тубвіражних дітей та забезпечення їх оздоровлення у літній період. Адже протягом 1 кварталу 2016 року у районі виявлено четверо хворих на активні форми туберкульозу.

Проводиться планове медичне обстеження усіх дітей шкільного віку, яке, до речі, обов’язково має бути проведено за присутності одного з батьків.

Сьогодні має відбутися виїзний семінар на базі Романівської ЦРЛ за участю медичних працівників обласного онкодиспансера, причиною цьому стало виявлення у 1 кварталі 2016 року 17 онкохворих у районі.

За даними Хотяна Б.І., начальника РСДС України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, у період з 04.04 по 10.04.2016 року на території району сталося 4 пожежі. У с.Садки під час гасіння пожежі виявлено обгоріле тіло домогосподарки 1948 р.н. Причини пожежі встановлюються.

Начальник районного сектора  Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Хотян Б.І. доповів, що з підвищенням температури повітря почастішали випадки горіння сухої трави на узбіччях доріг, біля лісових масивів, на сільськогосподарських угіддях.

  Як доповів Рихальський В.В., заступник Романівського районного військового комісара, щодня для військового обліку до райвійськкомату звертається 3-4 демобілізовані військовослужбовці, які були мобілізовані відповідно до Указу Президента України від 14.01.2015 №15 «Про часткову мобілізацію».

Наразі у районі проводиться відповідна робота щодо залучення громадян до контрактної служби, відправки осіб, що досягли призовного віку  на строкову військову службу.

Гаврилова О.Л., начальник відділу освіти райдержадміністрація, повідомила що у загальноосвітніх закладах району забезпечується навчально-виховний процес згідно з чинним законодавством.

Також зазначила, що відділом освіти райдержадміністрації підготовлено та підписано наказ від 30 березня 2016 року №93 «Про проведення районних змагань з гри «Сокіл» («Джура»). Наказ доведено до відома директорів навчальних закладів району.

  Відповідно до цього наказу  27-28 квітня 2016 року в смт.Романів пройдуть районні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У ході проведення наради головою райдержадміністрації було дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району, звернуто увагу на проведення благоустрою на підпорядкованих територіях.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�