--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Капінус Олексій Григорович провів щотижневу робочу нараду із заступниками голови райдержадміністрації, начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Кондратюк О.П.

На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Доповідали:

Горобець Наталія Аркадіївна  –  начальник фінансового управління райдержадміністрації, яка інформувала присутніх про наповнення  державного  та місцевого бюджетів у І кварталі  2016 року. За підсумками - ріст надходжень становить 162,2 % до запланованого.

Хмільовська Валентина Павлівна  – головний лікар Романівської ЦРЛ поінформувала, що протягом минулого тижня лікувальний заклад працював у звичайному режимі. Проводились роботи щодо благоустрою території лікарні, продовжуються роботи з будівництва моргу.

Галяс Олександр Миколайович – головний лікар Центру ПМСД доповів, що продовжується флюорографічне обстеження населення  району. Та зазначив, що на минулому тижні у рамках проведення місячника боротьби з туберкульозом відбулося чергове виїзне засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу на базі Ягодинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. До порядку денного засідання було включено питання про досягнуті результати в ході реалізації районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, з якого поінформував перший заступник голови райдержадміністрації О.П. Біленький.

Проводяться роботи з благоустрою територій лікувальних закладів району.

Багінський Віктор Антонович – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, який повідомив, що продовжується робота з перевірки підприємств, приватних підриємців, ФОП, сільгоспформувань району з метою легалізації робочих місць. Крім цього, звертається увага на рівень заробітної плати, санітарний стан територій і умов праці найманих робітників, дотримання правил безпеки.

Так, станом на звітну дату перевірено 76 суб’єктів підприємницької діяльності, легалізовано 10 робочих міць. Слід зазначити, що районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яку очолює Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації, проводиться обстеження суб’єктів господарювання та, у разі виявлення порушень, складається акт, який потім направляється в обласну інспекцію праці. Слід зазначити, що розмір штрафних санкцій за використання праці робітника без оформлення трудових відносин сягає більше 41000 гривень.

Також, як повідомив Капінус В.О., заступник Романівського селищного голови, у смт.Романів на вул.Житомирській сьогодні, 04 квітня, виявлено присутність лиса, хворого на сказ. Вживаються відповідні заходи.   

Рихальський Віктор Віталійович  - заступник районного військового комісара, який повідомив, що станом на 04.04.2016 року до військової служби за контрактом направлено 12 жителів району та виявили бажання здійснювати свою професійну діяльність у цій сфері ще 3.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі. Капінус О.Г. подякував усім за  роботу та побажав гарного робочого тижня.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�