--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулося засідання комісії

Відбулося засідання комісії

Сьогодні, 29 березня, відбулося засідання районної комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням фінансової, матеріальної та іншої допомоги військовозобов’язаним, призваним з району на військову службу під час мобілізації, та членам їх сімей, яке провела Кучинська Т.В., заступник голови Романівської райдержадміністрації,  заступник голови комісії.

На засіданні комісії розглянуто заяву та прийнято рішення про виділення коштів у сумі 2627,00 грн. Лялевич Г. М., члену сім’ї загиблого учасника АТО. Кошти буде виділено з тих, що передбачені на реалізацію районної Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік – з районного бюджету.

Слід зазначити, що у березні цього року активно долучилися до надання благодійної допомоги продуктами харчування мешканці Миропільської селищної ради, Прутівської сільської ради, жителі селища Романів.

Районна комісія висловлює слова подяки усім, хто уже долучався, і можливо не один раз, до здачі коштів, продуктів харчування для підтримки та надання допомоги нашим землякам - учасникам антитерористичної операції.

Пам’ятаймо, добрі справи завжди повертаються до нас добром!

 Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�