--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівському районі відбулось засідання Форуму місцевого розвитку

У Романівському районі відбулось засідання Форуму місцевого розвитку та тренінг для громадських організацій

23 березня 2016 року у приміщенні Романівської районної ради під керівництвом голів районної державної адміністрації Капінуса О.Г. та районної ради Кондратюка О.П., за участю першого заступника голови райдержадміністрації Біленького О.П., заступника голови райдержадміністрації Кучинської Т.В.,  координаторів від проекту Георгія Федорука та Ірини Мілінчук відбулося засідання Форуму місцевого розвитку Романівського району та тренінг для громадських організацій – учасників реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтовний на громаду – III».

У засіданні Форуму взяли участь сільські голови  та керівники, секретарі та бухгалтері громадських організацій відібраних населених пунктів, керівники районних служб, управлінь і відділів райдержадміністрації, засоби масової інформації.

Було обговорено результати та перспективи реалізації проекту МРГ у селах Булдичів, Карвинівка, Колодяжно та Старочуднівська Гута та стан реалізації спільного Проекту ЄС/ПРООН у Романівському районі протягом 2015 року та перспективи діяльності на 2016 рік.

Підвели підсумки засідання керівники району - співголови Форуму місцевого розвитку Романівського району Капінус О.Г. та Кондратюк О.П.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�