--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівській РДА проведено семінар з керівниками АПК

Сьогодні, 22 березня 2016 року, у Романівській райдержадміністрації за участю відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Чуднівському районі проведено семінар з посадовими особами сільськогосподарських  та переробних підприємств Романівського району на тему «Заходи безпеки при виконанні весняно-польових робіт у 2016 році».

Відкрив семінар Біленький О.П., перший заступник голови райдержадміністрації, який сказав, що краще зробити все можливе, щоб запобігти травматизму при виконанні весняно-польових робіт, а також на підприємствах, в установах, організаціях, ніж витрачати кошти на страхові виплати та оплату медико-соціальних послуг постраждалим.

Олександр Петрович також побажав плідної праці учасникам семінару.

Побігайло П.З., завідувач сектору виробничого травматизму, страхових виплат та медико-соціальних допомог – страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у Чуднівському районі, зробив детальний аналіз випадків виробничого травматизму за період 2015 року, розповів про заходи безпеки при виконанні весняно-польових робіт у 2016 році.

У роботі семінару взяла участь Костянець О.Д., т.в.о.начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Учасники семінару обмінялися досвідом роботи з питань що стосуються охорони праці.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�