--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Військовим при звільненні компенсують вартість невиданих речей

Військовим при звільненні компенсують вартість невиданих речей

Військовослужбовці, грошова компенсація 

При звільненні військовослужбовцям виплачуватимуть грошову компенсацію замість предметів речового майна, які вони не отримали під час проходження військової служби.

 

Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів від 16 березня № 178 про затвердження Порядку виплати військовослужбовцям Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної спеціальної служби транспорту, Державної прикордонної служби, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та Управління державної охорони грошової компенсації вартості за неотримане речове майно.

 

Встановлено, що військовослужбовці, які звільняються в запас або відставку з правом носіння військової форми одягу, за бажанням можуть отримати речове майно, яке вони не отримали за час проходження служби, або грошову компенсацію за нього.

 

Виплата грошової компенсації здійснюється особам офіцерського, старшинського, сержантського і рядового складу у разі звільнення з військової служби або загибелі (смерті) військовослужбовця.

 

Дія цього Порядку не поширюється на військовослужбовців строкової військової служби, курсантів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають у своєму складі військові інститути, факультети, кафедри, відділення військової підготовки.

 

У разі загибелі (смерті) військовослужбовця грошова компенсація виплачується рівними частками членам його сім'ї та утриманцям.

 

Члени сім’ї та утриманці загиблого подають за місцем його військової служби заяву про отримання грошової компенсації, яка виплачується у разі, коли заява надійшла протягом трьох років з дня загибелі (смерті) або з дня набрання законної сили рішенням суду про оголошення його померлим.

НОВ�Н�