--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Працівники Романівського РС КВІ взяли участь у тижні правових знань

Працівники Романівського районного сектору КВІ управління ДПтС України в Житомирській області взяли участь в тижні правових знань

З 01 по 11 березня 2016 року в рамках тижня правових знань, присвяченого Міжнародному Дню прав жінок і миру Романівський РС КВІ спільно з Романівським РУЮ, відділом освіти РДА, ССД РДА, РЦСССДМ, сектором культури та сектором у справах сім’ї, молоді та спорту РДА проведено ряд просвітницьких заходів.

Для засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку в КВІ, проведено лекції на теми «Дитинство без насильства» та «Права жінок».

Учням та їхнім батькам у навчальних закладах Романівського району проведено зустрічі на теми: «Молодь та протиправна поведінка», «Домашнє насильство над дітьми: його види та наслідки». Інтелектуально-розважальна гра брейн-ринг, під час якої діти змагалися у інтелектуальних конкурсах, які допомагали не тільки перевірити свої знання з правознавства, а й дізнатися щось нове. Було надано відповіді на всі запитання школярів та батьків. Із зазначеної тематики працівниками районного управління юстиції всім присутнім було роздано інформаційні буклети

Під час зустрічей начальник Романівського РС КВІ Олена Зілінська закликала батьків замислитися, чи правильно вони себе поводять з дитиною. Звичайно, немає ідеальних батьків. Усі вони мають труднощі і іноді не впевнені, чи добре виховують своїх дітей. Однією з проблем, що найбільше непокоїть батьків, є питання поведінки: що треба зробити аби діти поводилися добре? А тому робота пенітенціаріїв та органів виконавчої влади в першу чергу повинна бути спрямована на профілактику правопорушень та злочинів серед підлітків.   

 

            Романівський РС КВІ 

 

 

НОВ�Н�