--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівському районі затверджено Програму економічного і соціального розвитку на 2016 рік

У Романівському районі затверджено Програму економічного і соціального розвитку на 2016 рік

Програма економічного і соціального розвитку Романівського району на 2016 рік розроблена районною державною адміністрацією відповідно до вимог Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» з урахуванням пріоритетів загальнодержавної політики, інтересів територіальних громад, визначених потребами їх мешканців та винесена на розгляд і затвердження сесії Романівської районної ради. Рішенням 4 сесії 7 скликання від 28.01.2016 року Романівської районної ради Програма затверджена.  

На підставі оцінки ресурсного потенціалу району, тенденцій соціально-економічного розвитку у 2015 році та попередніх років, наявних проблем і можливих ризиків у Програмі визначено пріоритети, завдання економічної та соціальної політики на 2016 рік, інструменти їх реалізації.

Метою Програми є узгодження спільних дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування зі створення сприятливих умов для забезпечення соціально-економічного розвитку району.

Заходи Програми спрямовані на запобігання впливу на економіку району негативних внутрішніх і зовнішніх чинників, утримання позитивних тенденцій в економіці району, забезпечення її конкурентоспроможності, підвищення рівня та стандартів життя жителів регіону.

Фінансування заходів Програми передбачено за рахунок коштів районного, місцевих бюджетів, субвенцій з обласного та державного бюджету, інвесторів та власних коштів підприємств.

Враховуючи, що обмеженість бюджетних коштів не дозволяє в повній мірі вирішити ключові проблеми району, Програма передбачає концентрацію ресурсів на реалізацію низки інфраструктурних проектів, вкрай необхідних для окремих галузей і сфер діяльності,  а також  виконання заходів, спрямованих на підвищення якості освіти і медичного обслуговування, рівня соціального захисту жителів району, підвищення ефективності житлово-комунального господарства, подальше поліпшення інвестиційного клімату та впровадження інновацій.

Також у Програмі представлені прогнозні показники соціально-економічного розвитку району в цілому та в розрізі окремих галузей і сфер, які базуються на намірах господарюючих суб’єктів району та враховують існуючі тенденції соціально-економічного розвитку регіону, поточну економічну ситуацію в країні, а також на світових ринках.

Крім того, у Програмі наведено перелік регіональних програм, реалізація яких здійснюватиметься у 2016 році.

Підготовку Програми здійснював відділ економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі  райдержадміністрації на підставі матеріалів, наданих структурними підрозділи районної державної адміністрації, та з урахуванням пропозицій, що надійшли від депутатського корпусу районної ради, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, організацій та установ усіх форм власності.

У процесі виконання Програма може уточнюватися. Зміни та доповнення до Програми затверджуються Романівською районною радою за погодженням постійної комісії ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Для оцінки повноти та якості реалізації програмних завдань і заходів райдержадміністрацією здійснюватиметься щоквартальний моніторинг виконання Програми.

Детальніше з Програмою економічного і соціального розвитку Романівського району на 2016 рік можна ознайомитися тут.

НОВ�Н�