--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

За повідомленням Романівського відділення поліції

          31.01.2016 року  до чергової частини Романівського відділення поліції надійшло повідомлення від оператора лінії 102 м. Житомир про те, що до них по телефону звернулась гр-ка 1959 р.н., українка, гр-на України, уродженка смт. Миропіль Романівського району, жителька м. Київ, про те, що цього ж дня в смт. Миропіль з її дачного будинку невідома особа викрала електроінструмент.  

Під час огляду місця пригоди працівниками поліції встановлено, що 31.01.2016 року в період часу з 17:00 по 19:20 год. в смт. Миропіль невідома особа, таємно, шляхом виймання віконної рами вікна, проникла  до однієї із кімнат дачного будинку заявниці, звідки скоїла крадіжку електро інструмента, а саме: зварювальний апарат, газонокосарка (трімер), болгарка, електродрель.

На місці події ніякої слідової інформації, по якій можливо б було встановити напрямок руху злочинця, інших слідів не виявлено, проведено фотографування та радіорозвідку.

У діях невстановленої особи вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

Працівниками Романівського відділення поліції вживається ряд оперативно-розшукових заходів спрямованих на встановлення особи причетної до вчинення даної крадіжки.

  01.02.2016 року в чергову частину Романівського відділення поліції з письмовою заявою звернувся, житель смт. Миропіль 1984 р.н., раніше не судимий, не працюючий  про те, що 31.01.2016 року в період часу з 01:00 год. до 07:00 год. невідома особа шляхом підбору ключа проникла в автомобіль ВАЗ-2103, який знаходився без нагляду в урочищі «Мергель», поблизу  смт. Миропіль, відкривши моторний відсік та багажне відділення, звідки таємно викрала акумуляторну батарею марки «Orion» чорного кольору, бур для буріння льоду, лом, сокиру та механічну лебідку.

З місця пригоди сліди не вилучалися, проводилося фотографування. Працівниками Романівського відділення поліції вживається ряд оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення особи, причетної до вчинення даної крадіжки.

У діях невстановленої особи вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України.

Перевірка за даним фактом проводиться слідчим відділенням Романівського відділення поліції.

  01.02.2016 року  до чергової частини Романівського відділення поліції  з письмовою заявою звернувся уродженець та житель смт. Миропіль 1973 р.н., не одружений, освіта середня, не працюючий, який раніше притягувався до відповідальності, та повідомив про те, що 22.12.2015 року  в смт. Миропіль   він таємно, шляхом зриву скоби навісного замка, проник  у підсобне приміщення не жилого (дачного) будинку гр-ки. 1982 р.н., жительки м. Київ, звідки скоїв крадіжку електродвигуна до пральної машинки, електричну пилку марки "WINTECH", гумовий шланг, два двигуна до пилососів, металеву духовку та металеві кутники в кількості 5шт. З місця пригоди сліди не вилучалися, проводилось фотографування.

В діях вищевказаного вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.185(крадіжка) КК України.

Романівське відділення

Новоград-Волинського відділу

управління Національної поліції

у Житомирській області

НОВ�Н�