--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова райдержадміністрації Капінус О.Г. провів робочу нараду

Сьогодні, 25 січня 2016 року, голова Романівської райдержадміністрації Капінус О.Г., за участю голови Романівської районної ради Кондратюка О.П., заступника голови райдержадміністрації Кучинської Т.В., провів щотижневу нараду із начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Присутні доповіли про основні напрямки поточної роботи, озвучили проблемні питання та запропонували шляхи їх вирішення.

На нараді також заслухано інформації керівників підприємств, які забезпечують життєдіяльність району, зокрема, Романівського РЕМ (Пугач О.В.), Романівської дільниці газового господарства Чуднівського УЕГГ (Кіндрук Ю.В.), станційно-лінійної дільниці №3 районного центру комунікацій №212 (Олійник Б.В.), Романівського КП «Сервіс» (Кусковський П.М.), ремонтно-дорожнього пункту Романів ДП «Баранівський райавтодор» (Присяжнюк В.С.)  щодо роботи в складних погодних умовах – снігопаду, ожеледиці на дорогах тощо. Керівники цих підприємств доповіли, що населення забезпечено безперебійним постачанням природнього газу, електро-, водопостачанням, водовідведенням, а також послугами зв’язку; проводиться розчистка доріг від снігових наметів.

Голова райдержадміністрації Капінус О.Г. рекомендував звернути увагу на роботу щодо розчистки доріг до віддалених сіл, зокрема с.Вільха, куди має бути налагоджено безперебійне автобусне сполучення.

На апаратній нараді були розглянуті питання щодо динаміки епідеміологічної ситуації у районі щодо РРВІ та грипу. Головні лікарі Романівської ЦРЛ Хмільовська В.П. та КУ «ЦПМСД» Романівської районної ради Галяс О.М. доповіли про стан захворюваності на ГРВІ та грип і відмітили, що завдяки вжиттю превентивних заходів у районі вдалося зменшити захворюванність серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Також повідомили, про наявність противірусних препаратів у всіх аптеках.

Не зважаючи на призупинення навчання у загальноосвітніх навчальних закладах та відвідування дошкільних дитячих закладів району, планується провести ІІІ розширений тур масової імунізації дитячого населення проти поліомієліту, який триватиме 2-3 тижні. У третьому турі вакцинації підлягають діти віком від 2 місяців до 10 років.

За результатами наради було дано відповідні доручення.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�