--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівському ліцеї відзначали День Соборності України

У Романівському ліцеї відзначали День Соборності України

22.01.2016 року на базі Романівського ліцею за ініціативи Романівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції, спільно з начальником Романівського районного управління юстиції, проведено захід на тему: «День Соборності України».

На початку зустрічі Зелінська О.Г., начальник Романівського РС КВІ, розповіла, що кожного року 22 січня громадянами України відзначається День Соборності України. У 2016 році це свято проходило під гаслом «Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна».

Начальник Романівського районного управління юстиції Пасенко Жанна Іванівна ознайомила учнів з історичними аспектами виникнення свята. Дітям було продемонстровано відеоролики та відео презентації на зазначену тематику.

Проведення заходів такого типу значною мірою сприяє процесу формування у підростаючого покоління правослухняної поведінки і стимулюванню до становлення на життєву позицію, що відповідає суспільним нормам і інтересам, керуючись при цьому в своїй діяльності конституційними нормами, а також виховання у них державницько-патріотичного настрою.

Романівський РС КВІ

НОВ�Н�