--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулося засідання протиепідемічної комісії при Романівській РДА

15.01.2016 року відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при Романівській районній державній адміністрації та прийнято рішення «Про вжиття додаткових заходів з профілактики, діагностики та надання медичної допомоги хворим в період епідемії грипу та ГРВІ на території району».

Заслухавши інформації завідувача Романівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України» Грабчука Л.Ф., головного спеціаліста Романівського відділення Чуднівського міжрайонного управління Головного управління держсанепідемслужби у Житомирській області Гулак С.М., головного лікаря комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Галяса О.М., головного лікаря центральної районної лікарі Хмільовської В.П. з’ясовано, що на території району протягом останнього тижня захворіло на грип та ГРВІ 192 особи, з них 80 дітей до 17 років.

З метою організації і своєчасного проведення протиепідемічних та профілактичних заходів, надзвичайна протиепідемічна  комісія при районній державній адміністрації прийняла відповідне рішення, яким передбачено забезпечити готовність лікувально-профілактичних закладів району та аптечних установ до роботи в період ускладнення епідемічної ситуації вірусних захворювань для надання медичної допомоги, створення резервів медичного обладнання, антивірусних препаратів, виробів медичного призначення тощо.

Крім цього, відповідним службам рекомендовано проконтролювати виконання протиепідемічного режиму та проведення комплексу дезінфекційних заходів у місцях масового перебування людей, дошкільних, освітніх закладах, установах охорони здоров’я, закладах культури, на підприємствах, в організаціях і установах, незалежно від форм власності.

Вирішено продовжити шкільні канікули в загальноосвітніх навчальних закладах району до 25.01.2016 року.

Сектору культури райдержадміністрації, виконавчим комітетам сільських, селищних рад рекомендовано призупити проведення культурно-масових заходів.

Наступне засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при районній державній адміністрації планується провести 22.01.2016 року.

 Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�