--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Проведено співбесіди із головами рад Романівського району

Співбесіди із головами рад Романівського району: організація харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району у 2016 році – одне із основних питань

У Романівській районній державній адміністрації за участю Капінуса О.Г., голови райдержадміністрації, Кондратюка О.П., голови районної ради, з 13 по 16 січня цього року проведено співбесіди із сільськими та селищними головами району, головними бухгалтерами рад з питання прийнятих місцевих бюджетів на 2016 рік.

Під час співбесід керівництвом району рекомендовано при внесені змін до прийнятих місцевих бюджетів на 2016 рік передбачити  субвенцію з бюджетів сільських, селищних рад для забезпечення безкоштовного харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Голови рад погодились передбачити субвенцію для проведення харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх закладів району зі знижкою батьківської плати у розмірі 50%, а Романівська сільська рада виділяє субвенцію з бюджету сільської ради та відшкодовуватиме 100%  за харчування усіх дітей, які навчаються у 1-4 класах Романівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., на території ж Камінської сільської ради місцеве сільське господарство «Каміньське»  планує забезпечити проведення безкоштовного харчування учнів 1-4 класів Камінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. за власні кошти.

Слід зазначити, що учні 5-11 класів загальноосвітніх закладів Романівського району із малозабезпечених сімей, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування харчуватимуться безкоштовно за рахунок коштів районного бюджету.

Крім цього, нагадуємо, що діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів харчуються безкоштовно за рахунок «освітньої субвенції».

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�