--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Українські вечорниці

Українські вечорниці

До Новорічних та Різдвяних свят працівниками відділення соціально – побутової адаптації Романівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району та клубом цікавого дозвілля «Надвечір'я», який діє при центрі, було організовано і проведено за гарною Різдвяною традицією Українські вечорниці: як і годиться, з різноманітними українськими смаколиками. На вечорницях звучали старовинні новорічні щедрівки та колядки, прославляючи народження Спасителя Ісуса Христа.

Учасники  клубу цікавого дозвілля «Надвечір'я»  завітали з віншуванням до колективу Романівської держадміністрації на чолі з головою О.Г. Капінусом та колективу районної ради на чолі з головою О.П. Кондратюком, а також до відділів Романівської райдержадміністрації. Щедрувальники побували на засіданні педагогічної ради Романівської гімназії з найкращими вітаннями та побажаннями усім здоров'я, достатку, злагоди і добра і, звичайно, миру в родинах та миру нашій неньці - Україні.

Задоволення отримали і щедрувальники, і ті, хто їх приймав. Отож, усі розходились з гарним настроєм у надії зустрітися знову.

Культорганізатор

Назарець А.П.

НОВ�Н�