--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Прийнято розпорядження голови РДА про створення пунктів обігріву

Головою Романівської районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 11 січня 2016 року №1 «Про створення в районі стаціонарних пунктів обігріву та  організацію   роботи  із  усунення небезпеки  для  населення, пов’язаної  з обледенінням дахів та ожеледицею».

У зв’язку із  зниженням  температури  повітря у зимовий період 2015-2016 років нижче 10°С, що може призвести до обмороження людей різного ступеню (особливо серед  незахищених верств населення)  та їх загибелі, з метою усунення небезпеки для населення, пов’язаної з обледенінням дахів та ожеледицею, передбачено розгорнути  стаціонарні  пункти обігріву:

  • в смт.Романів – на базі центральної районної лікарні (13001, смт.Романів, вул. Медична, 2, головний лікар Хмільовська Валентина Павлівна, т.роб. 2-14-40);
  • в смт.Биківка – на базі Биківської загальноосвітньої  школи I-III ст. (13012, смт. Биківка, вул. Дзержинського 5,  директор Домбровська Людмила Миколаївна, т. роб. 9-43-44);
  • в смт.Миропіль – на базі Миропільської  гімназії (13033,  смт Миропіль,  вул. Леніна 45, директор Власюк Світлана  Вікторівна,  т.роб. 9-52-82).

  Рекомендовано головному лікарю центральної районної лікарні  Хмільовській  В.П., директорам Биківської загальноосвітньої  школи  I-III ст. Домбровській Л.М. та Миропільської гімназії Власюк С.В. в термін до 01.02.2016р.:

-  визначити окремі приміщення (кімнати) для розгортання стаціонарних пунктів обігріву на підвідомчих об’єктах;

- опрацювати питання щодо їх  цілодобового  забезпечення продуктами харчування (гарячий чай, хліб, цукор, бутерброди тощо);

- при пониженні температури  повітря нижче 10°С, - організувати у пунктах обігріву цілодобове (позмінне) чергування особового складу підпорядкованих закладів за присутністю працівників районного  сектору управління  ДСНС  України  у  Житомирській області,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, санітарно-епідемічної служби та дільничних інспекторів,  з метою надання потерпілим  невідкладної  медичної та іншої допомоги, їх обігріву та  забезпечення дотримання заходів протипожежної безпеки, громадського порядку та санітарно-гігієнічних норм.

Розпорядження передбачається припинення роботи та згортання стаціонарних пунктів обігріву після завершення періоду низьких температур за погодженням селищних голів.

Крім цього, сільським, селищним головам рекомендовано:

- визначити місця, небезпечні зони з високою ймовірністю падіння снігу і бурульок з дахів будівель та обмежити пересування людей у таких зонах (місцях);

- силами комунально-технічних служб із залученням  осіб, що працюють на громадських роботах,  проводити  очищення  дахів будівель від снігу та криги, в першу чергу тих, що розташовані поблизу тротуарів і пішохідних зон;

- на власників об’єктів, на дахах яких знаходяться не прибрані бурульки, великий шар снігу та криги, складати відповідні  протоколи  та притягувати до адміністративної відповідальності.

  На виконання даного розпорядження служба у справах  дітей райдержадміністрації спільно із районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  районним  сектором управління ДСНС України  у Житомирській області, управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації постійно, протягом зимового періоду 2015-2016 років,  має проводити  комплексні  перевірки та рейди-обстеження  неблагополучних  сімей.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�