--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

11 січня Капінус О.Г. провів робочу нараду

11 січня Капінус О.Г. провів робочу нараду

Робочий тиждень розпочався із наради з керівниками структурних підрозділів Романівської райдержадміністрації та спеціалізованих служб району.

Капінус О.Г., голова райдержадміністрації, який проводив нараду, вислухавши звіти керівників, звернув увагу відповідальних працівників на своєчасне прибирання снігу у населених пунктах району, проведення профілактичних заходів у зв’язку зі збільшенням кількості хворих на простудні захворювання, ГРВІ, виявленням 1 хворого на пандемічний грип, а також вжиття заходів щодо недопущення загибелі людей під час пожеж.

Як доповів Хотян Б.І., начальник районного сектора Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області, за період з 7 по 11 січня 2016 року в одному із населених пунктів району сталася пожежа, внаслідок якої загинула 1 особа.

Голова райдержадміністрації доручив начальнику відділу освіти райдержадміністрації Гавриловій О.Л. об’їхати навчальні заклади району та забезпечити їх готовність прийняти учнів після завершення новорічно-різдвяних канікул, адже діти мають навчатися у теплих класах.

У нараді взяли участь Кондратюк О.П., голова районної ради, Біленький О.П., перший заступник голови райдержадміністрації і Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації.

За результатами наради сплановано заходи на наступний робочий тиждень, серед яких проведення співбесід із сільськими та селищними головами рад району, зустріч з учасниками АТО інше.

 Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�