--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Привітали дітей учасників антитерористичної операції

Привітали дітей учасників антитерористичної операції

Напередодні Нового року Дід Мороз (роль якого виконував Березовський Володимир Дмитрович), Снігуронька (Бондарчук Ярослава Петрівна) та директор районного центру соціальних служб для справах сім'ї, дітей та молоді Левкович Галина Миколаївна відвідали за місцем проживання родини з дітьми, батьки яких перебувають у зоні антитерористичної операції, а також сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції.

Від імені районної державної адміністрації, районної ради, народного депутата Верховної ради України В.Й.Развадовського за участю сільських, селищних голів району привітали родини з новорічними та різдвяними святами. Побажали міцного здоров'я, успіхів, достатку, гарних здобутків і, найголовнішого,- щоб принилися бойові дії на Сході, а їх рідні повернулися додому.

З дітлахами співали новорічні пісеньки, водили хороводи коло ялиночок в дитячих садочках, в сільських радах, а з ким і по домівках (музичний супровід на баяні забезпечела Сачук Лілія Олександрівна). Вручили дітям солодкі подарунки та вітальні листівки, а вони, у свою чергу, розповідали віршики. Житомирець Микита (6 років), мама якого з січня 2015 року в зоні АТО, зіграв на гітарі "Подоляночку"- всі так хотіли, щоб цю мелодію почула мама, адже звучала вона від щирого серця, і в першу чергу, в її адресу. 

 

Левкович Галина Миколаївна,

директор РЦ СССДМ

НОВ�Н�