--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Новорічні заходи на будь-який смак

Новорічні заходи на будь-який смак

Запрошуємо усіх жителів області відсвяткувати новорічні та різдвяні свята разом. Новорічні заходи розпочалися на Житомирщині 16 грудня і продовжуватимуться до 23 січня 2016 року.

З 19 грудня гостей привітно зустрічає майдан ім. С.П. Корольова, де щодня пригощає всіх Різдвяний ярмарок. До 14 січня 2016 року біля головної ялинки виступатимуть фольклорні колективи області. Початок дійства о 18.30.

Для маленьких жителів області у Житомирському українському академічному музично-драматичному театрі ім. і. Кочерги по 23 січня 2016 року проводитимуться новорічні ранки та Різдвяні зустрічі:

  • прем’єра вистави «Хід конем»;
  • чарівна казка «Попелюшка»;
  • зимова казка «Снігова королева»;
  • новорічний ранок «Мауглі»;
  • різдвяні зустрічі Тріо Грейс;
  • казка-карнавал «Муха цокотуха».

Також, 9 січня об 11.00 год. у приміщенні Житомирського українського академічного музично-драматичного театру ім. і. Кочерги відбудеться свято Нового року для дітей соціально незахищених категорій.

Кожен бажаючий зможе переглянути новорічний концерт у Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера у по 6 січня 2016 року.

Житомирський академічний обласний театр ляльок підготував новорічну виставу «За мить до свята, або Магічні пригоди в Шаховому королівстві». Спектакль можна переглянути кожного дня до 10 січня 2016 року.

У новорічну ніч з 31 грудня 2015 на 1 січня 2016 року на майдані С. П. Корольова о 23.30 відбудеться Велика Новорічна Програма «Зустріч Нового Року».

НОВ�Н�