--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

З надією на мирне майбутнє

З надією на мирне майбутнє

Патріотичне виховання молоді – одне з найважливіших завдань сьогодення, адже молодь – це майбутнє нашого українського народу, нації, держави. Щоб Україна стала могутньою, потужною державою, завдяки нашій молоді, на яку ми покладаємо великі надії, потрібні справжні патріоти серед нас, потрібні українці, з яких могли б брати приклад діти і молодь. Такі патріоти-українці, волонтери, серед яких і наша землячка Валентина Володимирівна Довбиш з Колодяжного, завітали 24 грудня цього року до Романівської райдержадміністрації, де їх радо зустріли Капінус О.Г., голова райдержадміністрації, Кондратюк О.П., голова районної ради, Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації.

У районній державній адміністрації відбулася розмова за чашкою чаю за круглим столом. Під час спілкування волонтери, які розпочинали свою діяльність ще з часів Майдану та побували на лінії вогню під час проведення антитерористичної операції, поділилися спогадами, розповіли про волонтерську діяльність.

  У зустрічі брала участь Пославська Т.П., координатор волонтерського руху у Романівському районі, яка розповіла про волонтерів району.

Надзвичайно зворушливою стала зустріч волонтерів з учнями Романівської гімназії, під час якої кожен з волонтерів розповів про себе, свій бойовий шлях.

Валентина Довбиш, жителька села Колодяжно, на Майдані з січня 2014 року, потім – кухар в одній із військових частин в зоні АТО, в даний час займається волонтерською діяльністю.

Круча Геннадій, майданівець, волонтер, перебував у полоні, повернувся і надалі продовжує займатися волонтерською діяльністю.

Отець Георгій - військовий капелан, який несе службу солдатом у загоні «Айдар», волонтер.

Тарас, 1996 року народження, житель м.Київ, студент Київської академії адвокатури, волонтер, який неодноразово перебував у зоні АТО.

Учні вручили Прапор України з проханням повернутися разом з ним із звісткою про мир на зустріч з гімназистами, також подарували малюнки волонтерам і просили відвезти їх для бійців у зону антитерористичної операції. Адже, як сказали волонтери, ці малюнки дуже важливі бійцям, бо вони є частинкою мирного життя і тепла з рідної домівки.

Усі присутні відмітили, що такі зустрічі потрібні і дітям, які мають можливість спілкуватися з справжніми патріотами,  і самим волонтерам, які пройшли горнило Майдану, були на лінії вогню і ось тут, в Романівській гімназії, відчули щирість, відвертість, тепло дитячих сердець, сповнених надією на мирне майбутнє. 

Романівці передали продукти харчування, які зібрали учні Романівської гімназії і жителі села Колодяжне, волонтерам для відправки у зону АТО. Також частиною зібраних продуктів харчування поділилися волонтерки селища Романів. 

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�