--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Житлові субсидії у районі отримують 6,6 тисяч сімей

Станом на 22 грудня 2015 року житлові субсидії призначено 6639 сім’ям Романівського району. Це майже у чотири рази більше, ніж минулого року. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації. Середня сума призначеної субсидії у районі станом на 1.12.2015 року – 1891,80 гривень.

Є деякі питання щодо використання житлових субсидій та обо’язкової частки витрат на оплату послуги.

Слід зазначити, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України  від 21.10.1995 № 848 (із змінами і доповненнями): " У  разі  коли  вартість  фактично  використаної  послуги менша ніж обов’язкова  частка  витрат  на  оплату  цієї  послуги,  громадяни сплачують  її  фактичну  вартість. Сума субсидії, яку структурними підрозділами   з   питань   соціального   захисту  населення  було переказано  на  рахунки  виконавців/виробників житлово-комунальних послуг  для  оплати  їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг,  зараховується  виконавцем/виробником  як оплата послуг, у тому   числі  обов’язкової  частки  платежу  домогосподарства,  на наступні розрахункові періоди".

Як зазначають в управлінні праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації, активна робота з оформлення субсидій населенню продовжується. Нагадаємо, аби претендувати на отримання субсидії, необхідно подати два заповнені документи: заяву про призначення житлової субсидії за встановленою формою та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленою формою. 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�