--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

З нагоди 25-річчя Державної служби зайнятості

21 грудня – день народження Державної служби зайнятості

З дня створення служба пройшла важливі етапи становлення та розвитку на ринку праці. Започаткування Державної служби зайнятості відбулося водночас із законодавчим визначенням такого соціально-економічного явища, як безробіття, створенням законодавчо-нормативної бази реформування та регулювання ринку праці, усвідомленням суспільством, соціальними партнерами, органами влади всіх рівнів нових процесів, що відбуваються на ринку праці.

Закон України «Про зайнятість населення» був одним із перших законодавчих актів, прийнятих Верховною Радою на самому початку формування в державі ринкових відносин. Він став свідченням усвідомлення гостроти цієї проблеми, яка, на жаль, залишається актуальною для нас і на сьогодні.

Працівники районної центру зайнятості, перебуваючи на одній з найгостріших ділянок соціальної роботи у складних умовах, докладають зусиль для реалізації головної мети соціальної політики держави – підвищення добробуту людей. Адже від успішного розв’язання нинішніх проблем, серед яких чільне місце посідає проблема зайнятості, залежить майбутнє нашої держави.

З нагоди 25-річчя з дня створення Державної служби зайня­тості вітаємо увесь колектив Романівського районного центру зайнятості і бажаємо здоров'я, щастя, сімейного благопо­луччя, успіхів у роботі в ім'я май­бутнього України!

Упевнені, що зі всіма завдання­ми ви успішно справитеся, адже у центрі зайнятості трудяться висококваліфіковані фахівці, справжні про­фесіонали, які володіють якостями, необхідними для працівників соці­альної сфери, - чуйністю, добрози­чливістю, умінням співпереживати людям.

 

З повагою

Голова районної                                                            Голова районної

державної адміністрації                                               ради

                        О.Г.Капінус                                                      О.П.Кондратюк

НОВ�Н�