--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Святий Миколай крокує Україною

Святий Миколай крокує Україною

У такий складний для нашої країни час кожен мріє про диво. А особливо на нього чекають дітки.  У переддень великого християнського свята Дня святого Миколая Чудотворця усі загадують бажання і чекають подаруночків під подушкою, а ще, усі щиро вірять у казку. І саме таку новорічну казку служба у справах  дітей  райдержадміністрації  організувала для дітей-сиріт, дітей внутріщньо переміщених та дітей, учасників антитерористичної операції.

В переддень  великого православного свята Дня святого Миколая, який вважається заступником та покровителем дітей, 18 грудня,  в Романівській гімназії відбулося  свято «Святий Миколай мандрує Україною».

На свято святого Миколая завітали начальник відділу освіти райдержадміністрації Гаврилова Оксана Леонідівна, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Левкович Г.М., заступник головного лікаря центральної районної лікарні, голова районної організації Товариства Червоного Хреста Серт Ірина Валеріївна.

Зі славним святом Миколая  присутніх привітала  заступник голови райдержадміністрації Тетяна Вікторівна Кучинська: «Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий його знає. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається. Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх».

Присутні переглянули виставу «Святий Миколай крокує Україною», підготовлену школярами Романівського ліцею, при допомозі керівника Кравець С.В.

Були  ігри,  конкурси, читання віршів про Миколая.

А на завершення свята  діти отримали солодкі подарунки від депутата Верховної Ради України В.Й. Развадовського та районної організації Товариства Червоного Хреста.

В.І.Данилевич, начальник

служби у справах  дітей

райдержадміністрації

НОВ�Н�