--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Як повідомляє Романівське відділення поліції...

Як повідомляє Романівське відділення поліції

19.12.2015 року в чергову частину Романівського відділення поліції з письмовою заявою звернулась гр.-ка 1950 р.н., уродженка та жителька смт. Романів, раніше не судима, пенсіонерка, про те, що в період часу з 14.00 год., 18.12. до 08.00 год. 19.12.2015 року з житлового будинку в смт.Романів, за яким вона доглядала на час відсутності господарки, невідома особа шляхом віджиму метало-пластикового вікна в житловому будинку потерпілої проникла до кухні житлового будинку, де в одній із кімнат, а саме в одній із шухляд меблевого гарнітуру, таємно викрала гроші в сумі 300 доларів США, 80 Євро та 3000  гривень.

З місця пригоди вилучено низку речових доказів, сліди пальців рук,  проводилося фотографування.

В діях невстановленої особи вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст. 185(крадіжка) КК України – карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.        

Перевірка за даним фактом проводиться слідчим відділом Романівського відділення поліції та вживається ряд необхідних заходів спрямованих на встановлення осіб причетних до вчинення даного кримінального правопорушення.

17.12.2015 року в чергову частину Романівського відділення поліції з письмовою заявою зверталась гр-ка 1971 р.н., уродженка та жителька м. Житомир, одружена, освіта середня-спеціальна, працює медсестрою в Житомирські обласній лікарні, раніше не судима   про те, що в період часу з 21.11.2015 року по 16.12.2015 року  в с.Годиха Романівського району з її будинку невідома особа викрала майно.

У ході розшукових заходів правоохоронцями встановлено, що дану крадіжку скоїли місцеві жителі 1962 р-н. та 1968 р-н., один з яких раніше притягувався за аналогічне правопорушення. Зловмисники повідомили, що у період часу з 21.11.2015 року по 16.12.2015 року  в селі Годиха Романівського району з будинку заявниці за час її відсутності,  шляхом пошкодження навісного замка на вхідних дверях будинку,  зайшли до середини приміщення звідки скоїли крадіжку майна, а саме: продукти харчування, мішок цукру вагою близько 50 кг, котел чавунний, сервіз чайний, телевізійну антену та кабель до неї довжиною близько 10 метрів. Викрадене частково вилучено до Романівського відділення поліції.

У діях вищевказаних громадян вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого ст. 185 ч. 3 (крадіжка) КК України - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.  

  04.11.2015 року повідомлялося про те, що в ніч з 14 на 15.10.2014 року  поблизу с. Вільха Романівського району, на полі, неподалік річки Случ, у гр-на 1963 р.н.,  жителя с. Черніївка Полонського району  Хмельницької області, українця, громадянина України, одруженого, освіта середня-спеціальна, працює майстром Миропільської ГЕС,  раніше не судимого, невідома особа, таємно шляхом вільного доступу викрала коня каштанової масті віком 14 років вагою близько 700 кг, кобилу каштанової масті віком 10 років вагою близько 600 кг,  які були припнуті на  цепу, та лоша віком 5 місяців каштанової масті, вагою близько 200 кг, що знаходилося поряд з кобилою не прив’язане.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівниками СКР Романівського відділення поліції встановлено, що крадіжку даних коней та лошати скоїв гр-н 1991 р.н., уродженець та житель м. Бердичів, зареєстрований в смт. Миропіль Романівського району, не одружений, який не працює та раніше притягувався до відповідальності. Украдені тварини зловмисник в подальшому продав своєму знайомому  жителю м. Житомир, який в свою чергу дану худобу  здав  на м'ясопереробний комбінат м. Шепетівка.

У скоєнні даної крадіжки вищевказаний зізнався.

На даний час за вчинення ряду крадіжок на території Хмельницької області крадій затриманий в порядку ст. 208  КПК України, та з 11.12.2015 року знаходиться в СІЗО м. Хмельницький.

Працівниками слідчого відділу Романівського відділення поліції вживається ряд необхідних заходів, спрямованих на встановлення всіх обставин вчинення даного кримінального правопорушення.

У діях вищевказаного вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 185 (крадіжка) КК України.

За повідомленням

Романівського відділення Новоград-Волинського відділу

ГУ Національної поліції у Житомирській області

НОВ�Н�