--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У переддень Святого Миколая

У переддень Святого Миколая

Сьогодні, у переддень Святого Миколая, Кучинська Т.В., заступник голови Романівської райдержадміністрації, за дорученням голови райдержадміністрації, відвідала дитячі заклади селища Романів.

Найперше Тетяна Вікторівна завітала у Романівський дитячий будинок-інтернат, де виховується 86 дітей з інвалідністю, яким передала фрукти від Святого Миколая.

Як гостинний господар, директор дитячого будинку-інтернату В.Л.Ніколайчук показав усі приміщення, починаючи від офісу, де розташовані робочі місця директора, його заступника, вихователів і до котельні. Кучинська Т.В. відвідала кімнати денного перебування вихованців, пральний комплекс, ігрові кімнати, їдальню, а також разом з директором пройшлася територією, на якій розташовані ігрові майданчики з штучним покриттям для вихованців, планується побудувати гойдалки.

Взагалі, планів у Василя Леонідовича і його колег багато, адже мають бажання працювати і підтримку з боку місіонерських організацій США.  

    

Під час відвідин Романівського центру розвитку дитини Тетяна Вікторівна привітала усіх діток і вихователів зі святом Святого Миколая, побажала здоров’я, миру та злагоди, а також передала вітання і фрукти від голови райдержадміністрації Капінуса О.Г.

Відвідуючи Романівський дошкільний дитячий заклад «Сонечко», Кучинська Т.В. передала солодощі діткам та побажала їм гарних новорічно-різдвяних свят.

Кучинська Т. В. також сьогодні відвідала свято до Дня Святого Миколая, яке відбулося у Романівській гімназії. На свято були запрошені діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Усі діти отримали подаруночки від Народного депутата України В.Й.Развадовського та районного відділення Червоного Хреста.   

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�