--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова райдержадміністрації Капінус О.Г. провів щотижневу нараду

Сьогодні, 14 грудня 2015 року, відбулася щотижнева нарада у голови Романівської райдержадміністрації Капінуса О.Г. за участю заступника голови райдержадміністрації Кучинської Т.В., керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та спеціалізованих служб району.

Як доповів Пугач О.В., начальник Романівського РЕМ, внаслідок шквального вітру, який пронісся територією Романівського району, станом на 8.00 год. стало відомо про пошкодження електроліній у селищі Биківка та селі Романівка. Аварійні бригади вирушили на місця пригод та усувають пошкодження.

За повідомленням Кіндрука Ю.В., начальника Романівської дільниці газового господарства Чуднівського УЕГГ, у селі Романівка сильним вітром зломлено дерево, яке впало на газопостачальну трубу. Пошкодження ліквідовується.

Хотян Б.І., начальник районного сектору Державної Служби України з надзвичайних ситуацій  у Житомирській області, повідомив, що внаслідок пошкодження пічного опалення сьогодні о 4.00 год. сталася пожежа в одному з домогосподарств с.Ольшанка. На місце пожежі виїжджала оперативно-рятувальна бригада.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Оксаніч В.В. доповів, що надзвичайних ситуацій в агропромисловому секторі не виникало. Наразі, проводиться робота щодо попередження пожеж на об’єктах сільського господарства у зимовий період, а також рекомендовано керівникам сільськогосподарських підприємств забезпечити  розчистку від снігу, у разі його наявності, вулиць населених пунктів, в яких розташовані сільгосппідприємства.

За даними головного лікаря КУ «ЦПМСД Романівської районної ради» Галяса О.М. у районі продовжується вакцинація проти поліомієліту та охоплено 68% дітей, з числа тих, які підлягають вакцинації. Слід заначити, що вакцинацію продовжено до 18 грудня, а також звернути увагу на те, що для проведення вакцинації у районі вперше використовується вакцина французьких виробників.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та анонсували події, які відбудуться протягом робочого тижня, у тому числі з підготовки та проведення для дітей району заходів до новорічно-різдвяних свят.

За підсумками наради Капінус О.Г. дав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.  

У нараді взяв участь Кондратюк О.П., голова Романівської районної ради.

Прес-служба райдержадміністрації 

НОВ�Н�