--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про пожежну безпеку сільськогосподарських об'єктів у зимовий період

Про пожежну безпеку сільськогосподарських об'єктів у зимовий період

Кожного року з настанням зимового періоду ускладнюється стан протипожежного захисту об’єктів. В цей період виникає більше половини усіх пожеж· від загальної річної кількості, а загибель людей становить понад 80% від їх загального числа.

З метою покращення стану протипожежного захисту сільськогосподарських об’єктів та об’єктів соціальної сфери на селі управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації, за дорученням управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, рекомендовано керівникам сільськогосподарських підприємств району особливу увагу звернути на організацію роботи у вихідні та святкові дні, забезпечити належний стан пожежної безпеки на підпорядкованих об’єктах, провести позапланові цільові протипожежні інструктажі з працівниками, вжити заходів щодо забезпечення сільськогосподарських приміщень необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, проведення технічного обслуговування вогнегасників, комплектування пожежних щитів необхідним інвентарем, приведення у належний стан систем пожежної автоматики, оповіщення людей про пожежу, джерел протипожежного водопостачання, виконання вимог законодавчих і нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки, приписів органів державного пожежного нагляду на об’єктах.

Також слід звернути увагу на обладнання в кожному закладі спеціальних куточків, стендів відповідною протипожежною літературою та наочною агітацією щодо попередження пожеж, опікового травматизму та загибелі людей на пожежах.

Особливу увагу приділити до охорони праці та пожежної безпеки трактористів­-машиністів, водіїв автомобілів при ремонті техніки, підсобних робітників (різноробочих), належному облаштуванню робочих місць (приміщень) сторожів.

При наявності снігу, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації просить організувати розчистку внутрігосподарських доріг, господарських дворів та доріг тих населених пунктах, де розташовані сільськогосподарські підприємства району.

 Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�