--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Капінус О.Г взяв участь в обласній нараді

Голова райдержадміністрації Капінус О.Г. взяв участь в обласній нараді

10 грудня цього року Олексій Григорович Капінус взяв участь в обласній нараді, яку проводив Машковський С.О., голова Житомирської облжержадміністрації.

Під час наради обговорено питання щодо стану виконання програми призначення житлових субсидій і зазначено, що Житомирська область займає перше місце в Україні. 

Якщо порівнювати із минулим роком, коли у грудні субсидії отримували 56 тис. домогосподарств області, то станом на 10 грудня 2015 року кількість домогосподарств, які отримують допомогу, зросла і становить 222 тис. 373. 

Жителі Романівського району відчули на собі проблеми із виплатою готівки на придбання твердого палива та скрапленого газу, але завдяки сприянню голови ОДА Сергія Машковського нашій області додатково виділено майже 18 млн гривень на забезпечення готівкою домогосподарств області.

На нараді також рзглянуто питання соціального захисту учасників АТО.

Начальник департаменту праці та соціального захисту населення Корінна Г.В. зазначила, що в області учасникам антитерористичної операції було передбачено кошти на купівлю житла. Відповідно до постанови Кабміну для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, було виділено 3,7 млн грн, за які закуплено 7 квартир. Завдяки гарній роботі області у цій сфері, державою додатково було виділено ще 1,6 млн грн на 3 квартири. Крім того, для сімей загиблих учасників АТО вже куплено 51 квартиру, з яких на 49 оформлено право власності.

Питання соціального захисту учасників АТО і членів їх сімей Романівського району перебуває на особистому контролі голови райдержадміністрації Капінуса О.Г., який постійно спілкується з ними та сприяє вирішенню будь-яких питань.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�