--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романівській гімназії відзначали День прав людини

У Романівській гімназії відзначали День прав людини

10 грудня 2015 року на базі Романівської гімназії за ініціативи кримінально-виконавчої інспекції Романівського району, спільно з начальником Романівського районного управління юстиції Пасенко Ж.І., начальником служби у справах дітей Романівської райдержадміністрації Данилевич В.І. та начальником відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліховою І.П. проведено захід в рамках тижня правових знань, присвяченого Міжнародному Дню прав людини на тему: «День прав людини».

На початку зустрічі начальник Романівського РС КВІ  Зілінська О.Г. зазначила, що День прав людини відзначається щорічно 10 грудня за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. Цей день знаменує річницю прийняття Асамблеєю Загальної декларації прав людини у 1948 році. В 1950 році Генеральна Асамблея запропонувала всім державам і зацікавленим організаціям відзначати 10 грудня в якості Дня прав людини.

Начальник Романівського районного управління юстиції Пасенко Жанна Іванівна ознайомила учнів з історичними аспектами виникнення свята. Дітям було продемонстровано відеоролики та відео презентації на зазначену тематику.

Представники служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді нагадали дітям про їхні права та обов’язки.

 

Романівський РС КВІ

НОВ�Н�