--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбувся семінар щодо запобігання виробничому травматизму

Відбувся семінар щодо запобігання виробничому травматизму в зимовий період

Сьогодні, 10 грудня 2015 року, у Романівській райдержадміністрації за участю відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Чуднівському районі проведено семінар з посадовими особами сільськогосподарських  та переробних підприємств Романівського району на тему «Запобігання виробничому травматизму в зимовий період».

Відкрила семінар Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації, яка сказала, що краще зробити все можливе, щоб запобігти травматизму як на підприємствах, так і в установах, організаціях, ніж витрачати кошти на страхові виплати та оплату медико-соціальних послуг постраждалим. Зрештою, ніякі кошти не зможуть повернути працівникові втрачене здоров'я.

Тетяна Вікторівна також побажала плідної праці учасникам семінару.

Побігайло П.З., завідувач сектору виробничого травматизму, страхових виплат та медико-соціальних допомог – страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ у Чуднівському районі, зробив детальний аналіз випадків виробничого травматизму за період 2015 року, розповів про заходи щодо профілактики виробничого травматизму у зимовий період та про зміни у соціальному страхуванні України.

У роботі семінару взяли участь Оксаніч В.В., начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та Степанов А.А., заступник начальника РСДС України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, які розповіли про стан роботи з охорони праці та пожежної безпеки на об’єктах сільського господарства району.

Учасники семінару обмінялися досвідом роботи з питань що стосуються охорони праці.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�