--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівське відділення Новоград-Волинського відділу ГУНП повідомляє

Як повідомляє Романівське відділення Новоград-Волинського відділу Головного управління Національної поліції у Житомирській області

06.12.2015 року до Романівського відділення поліції звернувся гр. Л., 1947 р.н., уродженець та житель с. Романівка Романівського району, пенсіонер, раніше не судимий, про те, що в ніч з 05 на 06.12.2015 року в с. Романівка Романівського району з неогородженого подвір’я заявника невідома особа шляхом вільного доступу із  капоту  автомобіля марки Газель, якого він залишив без нагляду, таємно викрала акумуляторну батарею.

В діях невстановленої особи вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України

Працівниками поліції проводиться ряд оперативно-розшукових дій для встановлення особи причетної до вчинення даного кримінального правопорушення.

 

04.12.2015 року до Романівського відділення поліції надійшло повідомлення від гр-ки П., 1977 р.н., уродженки та жительки с. Старочуднівська  Гута Романівського району про те, що   04.12.2015 року о 15.30 год. за місцем свого проживання в с. Старочуднівська Гута Романівського р-ну, на відстані приблизно 300 метрів від будинку на пасовищі вона виявила відсутність ВРХ, а саме корови та двох бичків.

На щастя, після ретельних пошуків на наступний день вищевказана худоба знайшлась у лісі неподалік села.

Романівська поліція застерігає громадян не залишати худобу на полі без нагляду, а особливо - в нічний час, надійно припинати тварин та зачиняти хліви, а також повідомляти будь-яку інформацію  щодо вчинення протиправних дій. 

НОВ�Н�