--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Підведено підсумки проведення профілактичної роботи

У Романівському районному секторі КВІ підсумували спільну профілактичну роботу з  районним центром СССДМ та районним управлінням юстиції

4 грудня 2015 року на базі  районного сектору кримінально-виконавчої інспекції відбулася робоча зустріч з представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та  районного управління юстиції, на якій були підбиті підсумки спільної профілактичної роботи з попередження скоєння нових злочинів або правопорушень дітьми та молоддю, засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та визначили профілактичні заходи щодо організації проведення індивідуально- профілактичної роботи серед осіб, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції.

Відкриваючи зустріч, начальник Романівського районного сектору КВІ Зілінська О.Г. зазначила, що на даний час  на обліку  інспекції перебуває 55 осіб, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі, в тому числі 2 дітей. Пріоритетним напрямом діяльності КВІ залишається розширення співпраці та пошук нових форм взаємодії з державними, громадськими та релігійними організаціями, засобами масової інформації в інтересах удосконалення процесу соціального супроводу громадян, засуджених до альтернативних видів покарань.

На зустрічі були заслухані доповіді начальника відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліхової І.П. та начальника Романівського районного управління юстиції Пасенко Ж.І., які відмітили, що під час проведення із засудженими виховної роботи необхідно сприяти розвитку у них почуття особистої відповідальності і дисципліни, продовжити надання соціальних послуг, спрямованих  на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику шкідливих звичок.

Під час робочої зустрічі дійшли до висновку, що при виконанні покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, необхідно вживати заходів щодо забезпечення дієвого нагляду за поведінкою засуджених та попередження вчинення нових злочинів особами, які знаходяться на обліку кримінально-виконавчої інспекції. 

НОВ�Н�