--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Стаціонарне відділення - дім для 28 жителів нашого району

Стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування - дім для 28 жителів Романівського району

3 грудня 2015 року Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації, разом з Багінським В.А., начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Вісик К.М., завідувачем відділенням соціальної допомоги на дому, відвідали стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району.
Стаціонарне відділення територіального центру створено рішенням районної ради від 21 січня 1998 року у селі Камінь на базі колишньої дільничої лікарні.

В даний час завідувачкою відділенням працює Бабійчук Галина Петрівна.

Стаціонарне відділення розраховане на 30 ліжко-місць, зараз тут проживає 28 одиноких громадян та інвалідів, для яких організовано 4-х разове харчування, всі вони забезпечені зимовим та літнім одягом, постільною білизною. Проживаючі у відділенні займають одно, двох та трьохмісні кімнати.

    У відділенні облаштовано кімнату відпочинку, в якій розміщені телевізор, бібліотека художньої та релігійної літератури.

    За останні 4 роки проведено значну роботу для покращення умов проживання. Зокрема замінено панельне покриття у коридорі приміщення, облаштовано навісний козирок над східцями біля входу в приміщення, проведено заміну водопровідної системи, обкладено плиткою стіни і підлогу у їдальні, встановлено нові газові котли, закуплено 3 електроводонагрівачі, 4 холодильники, 10 ліжок, 15 матрасів, пральну машину.

Значну допомогу у зміцненні бази відділення надають приватні підприємства: СТОВ «Каміньське»,  ТОВ «Віват-09», церква Євангелівських християн «Алмаз» м. Київ.

    У відділенні утримується підсобне господарство, обробляється  земельна ділянка площею 2 га. Догляд за земельною ділянкою та підсобним господарством здійснюють 16 працівників відділення.

В Міжнародний день інвалідів до стаціонарного відділення також завітали секретар виконкому Камінської сільської ради Гринчук Л.А. та учні Камінської ЗОШ, які подарували підопічним, що проживають у цьому відділенні, святковий настрій своїми піснями, декламуванням віршів та увагою.

Завершилися відвідини домашнім чаюванням, для якого печиво і мед привезли шановні гості.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�