--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулася зустріч керівництва району з людьми з інвалідністю

 Сьогодні, 3 грудня, коли вся світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації, Багінський В.А., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, за участю Ласкажевської К.Б., начальника управління Пенсійного фонду України в Романівському районі, провели робочу зустріч з представниками громадської організації «Людей з інвалідністю «Глорія» Романівського району», яку очолює Гаврилюк О.І.

У ході зустрічі також взяли участь заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівського району Вісик К.М., завідувач сектора охорони здоров’я райдержадміністрації Пожарко А.Й., головний лікар Романівської ЦРЛ Хмельовська В.П. та головний лікар КУ «ЦПМСД» Галяс О.М.

«Ми готові допомагати людям з обмеженими функціональними можливостями не тільки у Міжнародний день інвалідів, але постійно. Питань є багато і зараз районною владою розробляються нові механізми допомоги інвалідам, можливості збільшення надання їм фінансової та матеріальної допомоги», - наголосив голова райдержадміністрації Капінус О.Г.

У 2015 році з районного бюджету було виділено кошти у сумі 20 тис. гривень для здешевлення на 50% лікарських засобів людям з інвалідністю, відкрито одне робоче місце для інваліда-візочника і забезпечено, в цілому, соціальний захист осіб з обмеженими фізичними можливостями.  

Під час зустрічі детально обговорили питання соціального захисту людей з інвалідністю, стан їх  пенсійного та медичного обслуговування, проведення реабілітаційних заходів.

Учасники зустрічі акцентували увагу керівництва району на забезпеченні доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до закладів охорони здоров’я, зокрема, щодо облаштування спеціалізованих палат у кожному відділенні ЦРЛ, а також облаштування доступного людям з інвалідністю автомобільного транспорту загального користування на теренах району. Проте, це поки що перспектива, над якою потрібно працювати.

Підвів підсумки зустрічі Капінус О.Г., який сказав, що невеликим успіхам у проведеній роботі щодо підтримки людей з інвалідністю завдячує насамперед Гаврилюку Олександру Івановичу, якому з нагоди Міжнародного дня інвалідів вручив Грамоту Романівської районної державної адміністрації та Романівської районної ради. Адже саме Гаврилюк О.І. своєю активною життєвою позицією спонукає до дій і керівництво району, і самих людей з інвалідністю.

Для учасників зустрічі, в першу чергу для людей з інвалідністю, Скороход Г.І., директор районного краєзнавчого музею, підготувала виставку робіт народних умільців.

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�