--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова райдержадміністрації Капінус О.Г. провів робочу нараду

30 листопада 2015 року провів робочу нараду Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації за участю Кондратюка О.П., голови Романівської районної ради, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, а також керівників підприємств, які забезпечують життєдіяльність району.

Так, Кіндрук Ю.В., начальник Романівської дільниці газового господарства Чуднівського УЕГГ, Пугач О.В., начальник Романівського РЕМ, Олійник Б.В., начальник станційно-лінійної дільниці №3 районного центру телекомунікацій  №212,  Кусковський П.М., директор Романівського КП «Сервіс», доповіли, що за період з 23 по 29 листопада надзвичайних ситуацій на території району не виникало, жителі району цілодобово забезпечувались газо- та електропостачанням, забезпечено безперебійне постачання води і водовідведення в смт.Романів, а також зв’язок з усіма населеними пунктами району.

Про роботу з очищення доріг доповів Присяжнюк В.С., начальник РДП Романів ДП «Баранівський райавтодор», який наголосив, що для очищення доріг задіяно наявну техніку, проте не вистачає паливно-мастильних матеріалів і людських ресурсів. Для очистки від снігових заметів сіл і селищ району потрібна допомога громад району, саме задля цього укладалися відповідні угоди.

Гаврилова О.Л., начальник відділу освіти райдержадміністрації, доповіла, що учні загальноосвітніх навчальних закладів району навчаються в теплих приміщеннях, їх забезпечено гарячим харчуванням, навчальний процес триває.

Як повідомив Галяс О.М., головний лікар КУ «ЦПМСД Романівської районної ради», за період з 23.11.2015 року у районі дещо підвищилася захворюваність на ОРВІ. З цим захворюванням до спеціалістів звернулося майже сто жителів району. Олександр Миколайович також розповів, що в районі проводиться щеплення проти поліомієліту, додаткової вакцинації потребують діти віком від 2 до 6 років.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Багінський В.А. доповів, що станом на звітну дату з метою отримання житлових субсидій звернулося більше 6 тисяч громадян району. Проведена велика робота у цьому напрямку.

Наразі, вся увага працівників соціального захисту району разом з головою райдержадміністрації, його заступниками переведена на забезпечення соціального захисту учасників АТО, їх сімей. Особливої уваги потребують сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції, адже окрім матеріальної, вони потребують і моральної підтримки та психологічної допомоги. Таких сімей у районі проживає 7.

Голова райдержадміністрації дав доручення відповідним керівникам структурних підрозділів вивчити питання щодо можливих інвестиційних проектів, адже потенціал у району є і потрібно його реалізовувати.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�