--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Увага! Збільшено суму штрафу за допуск працівника до роботи без трудового договору

Увага! Збільшено суму штрафу з 1.09.2015 року

 

Звертаємо увагу роботодавців, що у зв’язку із збільшенням з 01.09.2015 року мінімальної заробітної плати до 1378 гривень збільшується і сума штрафу за допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору.

Отже, юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. Якщо до 1 вересня 2015 року сума штрафу складала 36540 грн, то з 1 вересня 2015 року - 41340 гривень.

  Слід пам’ятати, що до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором необхідно направити до територіального органу ДФС за місцем свого обліку як платника ЄСВ повідомлення за формою, затвердженою Постановою КМУ від 17 червня 2015р. №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу». Варто зазначити, що таке повідомлення можна подати до інспекції засобами телекомунікаційного зв’язку.

НОВ�Н�