--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Офіційний портал публічних фінансів України вже працює

Офіційний портал публічних фінансів України вже працює

Єдиний веб-портал використання публічних коштів є офіційним державним інформаційним ресурсом у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація згідно з Законом «Про відкритість використання публічних коштів».

 

Доступ до інформації, оприлюдненої на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, є вільним та безоплатним, що надає можливість задоволення публічного інтересу щодо процесів контролю, утворення, розподілу та використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим і місцевих бюджетів, органами Пенсійного фонду, підприємствами, а також фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 

Для того, щоб переглянути використання публічних коштів у Житомирській області достатньо перейти на сторінку єдиного веб-порталу (http://e-data.gov.ua) та обрати на карті України область, яка вам потрібна.

 

Також на сайті є глосарій – це список понять, термінологічний словник, який пояснює визначення нових понять, використання термінів для зменшення ймовірності неправильного розуміння. Цей глосарій ставить на меті охопити основні терміни, які використовуються на єдиному веб-порталі.

НОВ�Н�