--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулося засідання координаційної ради з питань молодіжної, сімейної політики та протидії торгівлі людьми

26 листопада 2015 року у Романівській райдержадміністрації під головуванням Кучинської Т.В., заступника голови райдержадміністрації, відбулось засідання координаційної ради з питань молодіжної, сімейної політики та протидії торгівлі людьми.

На ньому  були розглянуті питання проведення в районі Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та «про порядок взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми».

Присутні  члени координаційної ради погодили план заходів з проведення в районі акції «16 днів проти насильства», який  передбачає проведення «круглих столів», бесіди з учнями шкіл, виховні години, а також конкурс малюнку «Насильству – НІ».

Не дивлячись на значне зменшення кількості скоєних насильств в сім’ях, порівняно з минулим роком майже удвічі, ця проблема залишається актуальною. Тому робота з шкільною молоддю дає шанс, що в майбутньому нинішні школярі зможуть краще будувати свої сімейні, подружні стосунки, уникаючи агресивних проявів, щодо членів власної сім’ї.

У Житомирській області наразі надано 11 статусів особам, які постраждали від торгівлі людьми.  Факт торгівлі людьми зафіксовано і в Романівському районі.  Особа, яка постраждала від торгівлі людьми уже отримала офіційний статус постраждалої. У нашому випадку вона знаходиться у процесі реабілітації і факти знущань і принижень позаду, але молоді люди, які лише будують своє майбутнє, мають право на знання про такі факти. Тому при райдержадміністрації утворено робочу групу по здійсненню заходів з протидії торгівлі людьми та складена угода про   співпрацю між суб’єктами взаємодії, які здійснюють відповідні заходи.

Ще одне питання, яке виносилось на розгляд координаційної ради і заслуговує на вирішення  - це питання виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей». Зокрема, питання стосувалось пільгового перевезення дітей з багатодітних сімей.

Висвітлена інформація лише підтвердила необхідність зустрічі з перевізниками для узгодження та усунення багатьох проблемних питань.

Ковальчук Л.Й.,

завідувач сектора у справах сім’ї,

молоді та спорту

райдержадміністрації

НОВ�Н�