--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбувся мітинг до Дня Революції Гідності та Свободи

Від Революції на граніті 1990 року до Революції Гідності 2013-2014 років

20 листопада 2015 року на площі Єдності смт. Романів відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи.

З вітальними словами до учасників заходів звернулися Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації та Кондратюк О.П., голова Романівської районної ради, які в своїх виступах говорили про те, яка важка ноша лягла на плечі сучасників, а саме, про спільну відповідальність за майбутнє України.

Три революції за такий короткий, як для історії, час відбулося за 24 роки: Студентська революція на граніті, Помаранчева революція, Революція Гідності.

Сучасники є свідками і багатьох інших подій, проте саме під час цих революційних подій українці згуртувалися, заявили про себе як нація, яка не скориться. 

Лейтмотивом театралізованої вистави «Майдан», представленої районним Будинком культури (постановник Савчук Ірина), став образ Матері, яка свідомо відпускає свого сина на захист Вітчизни, хоча й передчуває трагічні події.

До участі у постановці театралізованої вистави «Майдан» залучено учнівську молодь, яка відчула на собі подих Майдану, адже на імпровізованій сцені було відтворено не тільки барикади, палаючий вогонь, а й гарячий чай і бутерброди, які готували небайдужі українці для учасників Майдану.

Завершилася театралізована вистава спомином про Героїв Небесної Сотні, саме їх портрети винесли учні Романівської гімназії, а ще молитвою за Україну і спільним виконанням Гімну України.

До присутніх звернулися учасники трьох революцій: Студентської революції на граніті – Рекша О.М., Помаранчевої революції – Герасимчук Т.М., революції Гідності – Адріївська Л.А., які у своїх промовах згадали революційні події, що стали етапами становлення правової суверенної України.

Незважаючи на сильний дощ, який став свідком заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи, усі присутні на майдані Єдності смт.Романів відчули тепло один одного, адже ми єдині у своєму прагненні до Незалежності, до Свободи.

На завершення учасники мітингу поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

 

Фото Марини Кондратюк

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�