--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Перевірено Романівський дитячий будинок-інтернат

Перевірено Романівський дитячий будинок-інтернат

Служба у справах дітей райдержадміністрації повідомляє, що 18 листопада 2015 року службою здійснено перевірку в Романівському дитячому будинку-інтернаті щодо дотримання законодавства стосовно соціально-правового захисту дітей.

На момент перевірки в закладі перебувало 84 вихованці, 22 з яких неповнолітні.

На всіх дітей наявні особові справи, оформлені пенсійні книжки, для кожного з дітей відкрито карткові особисті рахунки. Щорічно  проводиться  медичний огляд всіх дітей шляхом залучення виїзної бригади Романівської центральної  районної лікарні. Разом з тим, заклад відвідують американські, німецькі, голландські лікарі, які проводять з виховавнцями будинку- інтернату тренінги, індивідуальні та групові заняття, масаж. У 2015 році 2 дітей обстежили в лікарні «Медібор» та проведено повний курс лікування.

Працівників служби ознайомили з умовами проживання, харчування, рівнем медичного обслуговування та наданням реабілітаційних послуг підопічним закладу.

В дитячому будинку наявний сучасний спортивний майданчик та літні площадки, завершено ремонт спального та навчального комплексів, сенсорної кімнати. Ремонтні роботи в дитячому будинку здійснюються переважно за спонсорські кошти.

Слід відміти роботу благодійної організації «Місія в Україну», некомерційної організації «Вайд Евейк Інтернешинал», волонтерів з багатьох міст України, які займаються реабілітаційною роботою з дітьми, організовують культурно-масові заходи, екскурсії, прогулянки. В 2015 році підопічних закладу відвозили в розважальний центр в м. Житомир,  також вихованців закладу відвідав ляльковий театр та скрипалька з концертом.

В дитячому будинку-інтернаті постійно проходять свята за участю його підопічних, також в травні 2015 року вони приймали участь у конкурсі для дітей з інвалідністю «Повір у себе, і в тебе повірять інші» та зайняли призові місця.

Колектив Романівського дитячого будинку-інтернату докладає усіх зусиль для належного догляду та виховання підопічних, які, на жаль, неспроможні самостійно вирішувати свої життєві проблеми.

Служба у справах дітей райдержадміністрації               

НОВ�Н�