--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбувся траурний мітинг з поховання учасника АТО Бабія В.В.

Відбувся траурний мітинг з поховання учасника антитерористичної операції Бабія Віталія Володимировича

Сьогодні, 18 листопада 2015 року,  миропільська земля навіки прийняла у своє лоно Бабія Віталія Володимировича, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції, а саме, біля села Верньоторецьке Ясинуватського району Донецької області.

Молодший сержант Бабій Віталій Володимирович, 1969 року народження, уродженець селища Миропіль Романівського району, був мобілізований 26 січня 2015 року Баранівсько-Романівським ОРВК та служив у військовій частині польова пошта В-0927.  

Не стало чудової людини, друга, побратима, нашого земляка…

Провести в останню путь Віталія Володимировича прийшли односельці та жителі з усіх куточків Романівського району, серед яких Капінус О.Г., голова райдержадміністрації, Кондратюк О.П., голова районної ради, Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації, Багінський В.А., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Гаврилова О.Л., депутат районної ради.

Під час траурного мітингу, що відбувся на кладовищі селища Миропіль, свої співчуття рідним і близьким висловили Гиндич В.П., Миропільський селищний голова, Томчевський А.В., військовий комісар Романівського РВК.

Добрі,теплі слова про Віталія Бабія сказали його перша вихователька, його однокласниця. Бойовий побратим, який був поряд з Віталієм у лиху годину смерті та прибув попрощатися, сказав, що Віталій завжди був добрим і надійним другом.

Уся Романівщина сумує. Спи спокійно, дорогий земляче.

Герої не вмирають! Слава Героям України!

 

 

Прес-служба райдержадміністрації 

НОВ�Н�