--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Учасники АТО області продовжують отримувати безкоштовне лікування і зубопротезування зубів

Учасники АТО області продовжують отримувати безкоштовне лікування та протезування зубів

Безкоштовне протезування та лікування зубів – це пільги, які мають усі учасники АТО та члени сімей загиблих учасників Житомирщини. 

Зубопротезування вам забезпечить КП «Стоммакс»: м. Житомир, вул. 1-го Травня,2. Прийомні дні з понеділка по п’ятницю. Телефон для довідок: (093) 012-32-46.

Протезування проходить у три етапи: підготовка до протезування, власне протезування та заключна частина. Матеріали, які використовуються – металокераміка нового покоління німецького виробництва «Vita» та бюгель.

Станом на 12 листопада 2015 року до КП «Стоммакс» звернулися 109 учасників АТО. Загальна сума протезування становить 461 тис. 295 гривень.

Якщо ж вам потрібне лікування зубів, то його надає Комунальна установа «Облстоматмедоб’єднання»: м. Житомир, вул. Котовського, 33а. Прийомні дні: Ср., Чт., Пт., тел.: (0412) 51-73-56.

Медична установа надає такі види послуг: хірургічне та терапевтичне лікування, а також стаціонарне (проводять операції внаслідок поранення) лікування.

КУ «Облстоматмедоб’єднання» проводить безкоштовне лікування зубів учасникам АТО з червня 2015 року. Всього надали допомогу вже 42 учасникам на загальну суму 21тис. 127 грн. за програмою безкоштовного лікування зубів.

За детальною інформацію щодо безкоштовного медичного лікування, а також для вирішення інших питань звертайтесь до Центру допомоги учасникам АТО: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 101. Прийомні дні – з понеділка по п’ятницю. Тел. для довідок: (0412) 47-50-06.

НОВ�Н�