--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Соціальний захист учасників АТО, їх сімей та призначення субсидій...

Соціальний захист учасників АТО, їх сімей та призначення субсидій – пріоритетні питання сьогодення

Голова Романівської райдержадміністрації Олексій Григорович Капінус 09 листопада 2015 року провів розширену апаратну нараду із заступниками голови, керівниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації. На апаратну були запрошені також керівники Романівського РЕМу, Романівської дільниці газового господарства Чуднівського УЕГГ, Романівського КП «Сервіс», станційно-лінійної дільниці №3 районного центру телекомунікацій №212, районного сектору ДСНС України у Житомирській області, Романівського РВ УМВС України у Житомирській області, селищний голова смт.Романів.

Присутні доповіли про основні напрямки поточної роботи, озвучили проблемні питання та запропонували шляхи вирішення цих питань.

Також на нараді заслухано інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Багінського В.А., який повідомив, що на звітну дату до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло близько 5400 заяв від сімей району на отримання житлових субсидій, всі заяви обробляються ретельно та своєчасно. Слід зауважити, що питання призначення субсидій у районі було і залишається одним із пріоритетних.

Голова Романівської державної адміністрації Капінус О.Г. акцентував увагу присутніх на вирішенні питань, що стосуються учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях та їх сімей, які проживають у районі.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення станом на 06.11.2015 року у Романівському районі зареєстровано 157 демобілізованих учасників АТО; на 113 учасників АТО – складено соціальні паспорти; посвідчення учасника бойових дій отримали 140 військовослужбовців. На території району проживає 6 родин загиблих учасників АТО.

«На сьогодні маємо ретельніше працювати з сім’ями мобілізованих та демобілізованими учасниками, сім’ями загиблих учасників АТО, - сказав Олексій Григорович,- необхідно знати усі їх потреби для того, щоб вчасно відреагувати, знайти шляхи вирішення, допомогти».     

Окрім того, голову райдержадміністрації було поінформовано про хід проведення опалювального періоду, про забезпечення питною водою жителів смт.Романів та району, про стан проходження призову на строкову військову службу тощо.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�